• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Samsung Galaxy S20 FE

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,082
1,308
Скопје
Продавам мобилен телефон, Samsung Galaxy S20 Fan Edition Cloud Navy 8/128GB (SM-G780F/DSM), купен во Мај 2021 од Ледиком.
Произведен е Јануари 2021.
Телефонот доаѓа со оригиналната кутија, но без полнач. Гарантниот лист е загубен такада - нема гаранција.

s20fe 1.jpg
Има по некоја ситна точка на рабовите, но невозможно е да ви ја доловам состојбата на телефонот од слика, бидејќи сликам со J6 2018..
Со бројка би го му дал 9.5/10.

17.000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,122
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно