Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
196
202
Скопје
Surreal додаде нов оглас:

Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB - 13.000 ден.

Продавам Samsung Galaxy S10+ со 128GB ROM и 8GB RAM. Конкретниот модел е SM-G975F, а боја е WHITE OPS. Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Обновен е и е на најновата Андроид 12 верзија. Има минимални траги на користење. Со него одат 2 заштитни маски.

Цена: 13000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.972
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно