1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено SAMSUNG GALAXY S10+ 128GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 7 Март 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам : SAMSUNG GALAXY S10+

  COLOR : PURE WHITE

  MEMORY SIZE : 128GB

  Нов Неотпакуван
  2 Години Гаранција

  Цена : 990 €
   
  omegaRED, mkextremer и на CyberTm им се допаѓа ова.
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Немој да ме сфаќаш погрешно ама овде на форумот се очекуваат цени што се барем за нијанса поефтини од продавниците. Инаку тој истиот модел во МОБЕЛИКС е 920 еур Samsung S10 Plus | Mobelix Premium Mobilara
  Во НЕПТУН е 60.999 и на таа цена може да се земе со картичка на 12 рати без камата.
  Инаку со среќа со продажбата го гледав топ телефон е :)
   
  На enes.s1, Tomislav96, gocetan и уште 8 други им се допаѓа ова.
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Тоа има 1 година гаранција , ова 2 :)
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 4. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
  Сегде се веќе со 2 години гаранција, дури и во Ледиком !!!
  Башка во Нептун освен на рати без камата можеш и осигурување да си земеш :cool:
   
  На vlavot му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Еве за инает од вас цената ке биде 899 € :);)
   
  На Tomislav96, 123456, Draynor и уште 7 други им се допаѓа ова.
 6. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,464
  2,676
  9 Февруари 2011
  Машала попуст :)

  Офф: мене никако не ми иде у глава телефон да кошта толку пари у пм.
   
  gamer-eddie, Banjifiko и на goce03 им се допаѓа ова.
 7. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,600
  1,222
  2 Јануари 2012
  Од каде има гаранција?
   
  На imortel му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,679
  14,240
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ако може уште малку да го понервирате @BESKO, до кај 750 евра да го намали, па да се подновам :D
   
  На enes.s1, Скоти, sas_klar и уште 11 други им се допаѓа ова.
 9. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Толку што ти должам , таман ке си дојде негде 725 евра :D


  Може КлУч , телефонот е продаден.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 10. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,974
  2,947
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  По која цена?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 11. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  900€
   
  На gOJDO и omegaRED им се допаѓа ова.
 12. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,974
  2,947
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Одлична цена друже. Со здравје да го користи човекот.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,803
 2. Ficho
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,348
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...