1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Samsung Galaxy J7 2017 J730 Silver Blue - NOV 2 god Garancija

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од olikomerc, 28 Март 2018.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,584
  3,522
  11 Декември 2008
  Машко
  Продавам НОВ неотпакуван мобилен телефон: Samsung Galaxy J7 2017 J730 Silver Blue.

  Линк спецификации: Samsung Galaxy J7 (2017) - Full phone specifications

  Фабрички отклучен, работи на сите мрежи.
  Гаранција 24 месеци.


  Цена: 15.500 ден.
  Бесплатна испорака до Скопје/Куманово.

  Тел. 070/474-648.
  20180328_185134.jpg 20180328_184954.jpg 20180328_185357.jpg 20180328_185403.jpg 20180328_185433.jpg
   
  На dangthe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,584
  3,522
  11 Декември 2008
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,584
  3,522
  11 Декември 2008
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,584
  3,522
  11 Декември 2008
  Машко
Слични теми
 1. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,083
 2. Kajsibebraat
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,508
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,002
 4. Alucard
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,246
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  492
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...