1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung galaxy j5 2017

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 24 Август 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  Продавам j5 2017, телефонот е во одлична состојба цело време е користен со заштитна маска и стаклена фолија, телефонот е сеуште под гаранција до 09.12.2019 од телеком.

  цена: 6500 денари

  2.jpg 5.jpg 6.jpg 3.jpg 4.jpg 9.jpg
   

  Прикачени датотеки:

  • 7.jpg
   7.jpg
   Големина:
   1.8 MB
   Прегледи:
   38
  • 8.jpg
   8.jpg
   Големина:
   2.4 MB
   Прегледи:
   38
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
Слични теми
 1. Alucard
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,297
 2. olikomerc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  789
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  665
 4. kristijan_m75
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  642
Вчитување...

Сподели

Вчитување...