• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Samsung Galaxy Buds

  • Ја почнал/а темата
  • #1

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
365
790
Aerodrom
Продавам супер сочувани Galaxy Buds без никакви маани и замерки, коритесни околу 4-5 месеци. Батеријата им е топ, си држат уште како првиот ден, односно 6 саати во едно користење, плус од case-от уште едно полнење ипол. Изработката е одлична, звукот е задоволувачки во тој ранг на wireless earbuds, и интеграцијата со Самсунг уреди е беспрекорна, но работат одлично и со било кој уред од Андроид па дури и Apple. Ќе си ѓи добиете со фул пакување без гаранција, секако и целите исчистени со алкохол, измиени со света вода све тоа..
104859111_271869800708883_3322670448215754179_n.jpg
Цена: 4500 ден.
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,026
Мислења
854,781
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно