1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung Galaxy A7 2018

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pavlestyle, 14 Јули 2019.

 1. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  70
  68
  9 Април 2016
  Машко
  Se prodava Samsung Galaxy A7 2018 kupen vo vip vo dekemvri.Telefonot e mnogu malku koristen i e so celosno pakovanje.Podlezi pod garancija uste 1.5 godina.

  12500
   

  Прикачени датотеки:

Слични теми
 1. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,699
 2. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,428
 3. UnderMyRules
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,549
 4. olikomerc
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,451
Вчитување...

Сподели

Вчитување...