1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SAMSUNG GALAXY A6 (2018) WALLET EF-WA600

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од olikomerc, 16 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
  Последна промена: 16 Мај 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
  800 ден.

  Вакви нови футроли секаде се над 20 евра, на ибеј се и поскапи, кај нас во телеком се нешто поефтини од странство со цени од 1000 денари.
  Оваа е нова некористена, во план беше да се земе телефон А6 2018 затоа беше набавена ама после се смени планот и сега си стои во кутија.

  Кој сака максимална заштита со луксузна оригинална футрола, со автоматско отклучување/заклучување на екранот при отварање/затворање, нека изволи.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
  Bump

  Sent from my SM-A520F using Tapatalk
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
 10. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,553
  3,468
  11 Декември 2008
  Машко
Слични теми
 1. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,586
 2. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,370
 3. Ficho
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,256
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,480
 5. pavlestyle
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  209
Вчитување...

Сподели

Вчитување...