1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Samsung Galaxy A5 2017

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 19 Февруари 2018.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Го менувам мојот Samsung Galaxy A5 2017 користен 8 месеци во одлична состојба, со уште 16 месеци гаранција, поради потреба од телефон со 2 сим картици. Замена само за зачувани модели со ваша доплата, без доплата или со моја минимална доплата за:

  А3/A5/A7 2017 Duos
  S6/S6edge/S6edge+/S7/Note5 Duos
  J7 2017 Duos
  и ако сум заборавил уште некој модел од оваа класа. :)
   
  Последна промена: 19 Февруари 2018
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Alucard
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,294
Вчитување...

Сподели

Вчитување...