Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy A34 5G Неотпакуван

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
119
173
xbl9k додаде нов оглас:

Samsung Galaxy A34 5G Неотпакуван - Проценка

Здраво,

Ми треба проценка за телефонов, неотпакуван, земен од а1 со користење на буџет, така да треба да работи со сите сим картички.

RAM: 6Gb
Storage: 128 gb
Color: Awesome Graphite

После проценка оди на продажба..

Видете го целиот оглас...
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.078
31.416
kalco.ru
Добро која ви е потребата да рушите цени?
И самите знаете дека телефонот вреди повеќе од 11000 ден. Имајте усул не ви е ова пазар3
13000 е супер цена за брза продажба.
Среќно.
 

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
341
435
Добро која ви е потребата да рушите цени?
И самите знаете дека телефонот вреди повеќе од 11000 ден. Имајте усул не ви е ова пазар3
13000 е супер цена за брза продажба.
Среќно.
Никој не руши цена. Динамит ги продава по 10.990 (а34).
Дури и поскапа цена му е предложена.
 

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
341
435
Мојата поента е дека, јас сите ве гледам како другари/пријатели, или колеги.
Јас да зезнам некој од вас, да плати поскапо не сакам.
Впрочем, нели се правеа нарачки на ссд од странство. Нели се пратат попусти, за поефтино да се купи.
Ако на некому му е мерак да плати 2000 поскапо, јас не се љутам. Мое е да му предложам, дека ист уред, со исти спецификации, може да биде набавен за поевтино.

Се најдобро.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.023
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно