• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Samsung Galaxy A21s НЕОТПАКУВАН

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1,306
1,393
127.0.0.1
petrov.mk
Земан од вип 22.10.2020, неотпакуван.
Боја црна, 32GB.
Инфо

Цена: 10.000мкд.
Тел: 076563444
Локација: Ѓорче Петров, Скопје.
викенди сум во можност да го донесам источна мк, Свети Николе, Штип, Кочани.

468E0FAC-0F03-465D-A313-CCFE2EE8A43E.jpeg
0F908E0B-332D-4197-9DF6-AFD7053A9CF1.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,766
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно