• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Samsung Galaxy A20e

Статус
Затворена за нови мислења.

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1.099
594
Здраво,

Ве молам за проценка.

Од првиот ден користен со заштитно стакло и маска.Нема гребаници. Не е паднат воошто ниту сервисиран.Целосно пакување.Купен е од А1,гаранција нема истечена е.

Key Specs:

Display : 5.8 inches PLS IPS
Memory: 32GB 3GB RAM + microSD
Chipset: Exynos 7884 (14 nm)
Dual camera 13mp wide, 5mp ultra vide
Baterry: 3000mAh со Fast charging 15W


Во прилог слики.
 

Атачменти

 • 0-02-05-56da3bf1482a54d9ded9457fb63dda31fe29c051910d357f6bd01742e0d7a0b0_1c87578436e64544.jpg
  0-02-05-56da3bf1482a54d9ded9457fb63dda31fe29c051910d357f6bd01742e0d7a0b0_1c87578436e64544.jpg
  240,5 KB · Прегледи: 97
 • 0-02-05-541ad8763423fcccf83ab79f703e335a8c0698fbfca792de271ef004fc27b406_7485afa97edee31f.jpg
  0-02-05-541ad8763423fcccf83ab79f703e335a8c0698fbfca792de271ef004fc27b406_7485afa97edee31f.jpg
  217,9 KB · Прегледи: 97
 • 0-02-0a-57af96f2b3b20ab9da443230e5dd87f6b41c54cda88258d206833046a617fd95_7b9ab8e84e41fdcc.jpg
  0-02-0a-57af96f2b3b20ab9da443230e5dd87f6b41c54cda88258d206833046a617fd95_7b9ab8e84e41fdcc.jpg
  231,7 KB · Прегледи: 91
 • 0-02-0a-520df7a98abcbbab46ed0cf485ba4941bace97f45fa8a32db814dd83b8081071_7b8bbc517df16cbd.jpg
  0-02-0a-520df7a98abcbbab46ed0cf485ba4941bace97f45fa8a32db814dd83b8081071_7b8bbc517df16cbd.jpg
  243 KB · Прегледи: 92
 • 0-02-0a-691f08e92307bc0d4d7995083d2475ba4db579d4ae36f89aa9711ddd55972503_834b523a2575d5c5.jpg
  0-02-0a-691f08e92307bc0d4d7995083d2475ba4db579d4ae36f89aa9711ddd55972503_834b523a2575d5c5.jpg
  125,7 KB · Прегледи: 93
 • 0-02-0a-23741299deaa6661772bdc41bf58887cbdfe895047482ab4d48b0b07bceafb25_21d90a2985d783e2.jpg
  0-02-0a-23741299deaa6661772bdc41bf58887cbdfe895047482ab4d48b0b07bceafb25_21d90a2985d783e2.jpg
  135,8 KB · Прегледи: 87
 • 0-02-0a-f4b29d360300679957f058883bc58e313acebf18b6ee720db60d2cef9e34650b_4ee27c1a88816eaf.jpg
  0-02-0a-f4b29d360300679957f058883bc58e313acebf18b6ee720db60d2cef9e34650b_4ee27c1a88816eaf.jpg
  243,7 KB · Прегледи: 85

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1.099
594
Со оглед на цените по огласи, 5000/5500

Иде на продажба за 4000.

Sent from my SM-F711B using Tapatalk
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
29.016
29.933
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X [email protected] 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Далеку е од хај енд телефон, ама за цената е одлична зделка.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.295
Членови
31.483
Огласи
19
Најнов член
Darleen
На врв Дно