• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Samsung Galaxy A02s & Honor 9 Lite

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,085
549
Здраво,

Ве молам за проценка.

Samsung Galaxy 02S Black, земен со продолжување на договор со А1 05.03.2021, отворен само да се завери гаранцијата.

Honor 9 Lite, користен 2 години од страна на мајками, состојба фабрика, нема никакво оштетување без грепка.

Истечена гаранција.

Во прилог слики.

IMG_20210308_230106.jpg IMG_20210308_230725.jpg IMG_20210308_230746.jpg IMG_20210308_230906.jpg IMG_20210308_230922.jpg IMG_20210308_232256.jpg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,085
549
Samsung Galaxy A02s 7.500 МКД
Honor 9 Lite 3.000 МКД

Цена за двата уреди 10.000 МКД
Мислењето е автоматски споено:

Samsung Galaxy A02s 7.500 МКД
Honor 9 Lite 3.000 МКД

Цена за двата уреди 10.000 МКД
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,085
549
up

Samsung Galaxy A02s 7.000 МКД
Honor 9 Lite 3.000 МКД

9500 МКД за двата телефони.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #4

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1,085
549
Honor 9 lite е продаден.

Samsung Galaxy A02s останува со цена од 7.000 МКД.

Испратено од Huawei P30 Pro
 

civikom

Gaining Experience
17 декември 2011
243
225
Можев да го игнорирам. Чист пример како НЕ треба.Погледнете го атачментот 98716

Испратено од Huawei P30 Pro
Па у приватна порака те прашуем што сакам, не глуми многу.Ако сакаш сакаш никој не те тера со сила.
Што ќе биде ако ги објавуваме сите приватните пораки.

Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
849,540
Членови
29,448
Најнов член
Whale332
На врв Дно