1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung EVO Plus U3 - 64GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од JasSum, 8 Декември 2018.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,769
  1,871
  8 Мај 2007
  Машко
  Продавам нова, неотворена микро сд картичка.
  Samsung EVO Plus U3 - 64GB
  читање/запишување - 100/60мб/с
  1200 денари
   

  Прикачени датотеки:

 2. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,769
  1,871
  8 Мај 2007
  Машко
  Резервирана
   
  На geko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,769
  1,871
  8 Мај 2007
  Машко
  Клуч
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 4. damil

  damil
  On your way to fame

  630
  580
  2 Јануари 2015
  Машко
  Да се заблагодарам на членот. Картицата е одлична, вредности R/W идентични на специфираните.
   
  Oktar, BlackOuttheWoRlD и на JasSum им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,427
 2. cipiripi
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,406
 3. DrMTR
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  837
 4. ImWiked
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  646
 5. cipiripi
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,131
Вчитување...

Сподели

Вчитување...