1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung ddr4 2133mhz 2x4gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan_mkd, 12 Мај 2019.

 1. stefan_mkd

  stefan_mkd
  Gaining Experience

  372
  193
  18 Март 2015
  Машко
  Скоро и не користени плочки, без гаранција.


  1400 денари плочка
   
 2. stefan_mkd

  stefan_mkd
  Gaining Experience

  372
  193
  18 Март 2015
  Машко
  BUMP.

  Две за 2500
   
Слични теми
 1. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  286
 2. CyberTm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  301
 3. Whisky Vishera
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  420
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  321
 5. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  730
Вчитување...

Сподели

Вчитување...