1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung Clear View Case S8+

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 18 Септември 2018.

Тагови:
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  242
  501
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Продавам Samsung Clear View Case S8+ во одлична состојба земена од странство и пробана 2-3 на телефон. Цена: 1000 денари.

   

  Прикачени датотеки:

  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  242
  501
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 3. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  242
  501
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 4. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  242
  501
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 5. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  242
  501
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Продадена, може клуч.
   
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,294
 2. toteto
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,751
 3. Martinovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  335
 4. Speedster
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  373
 5. SiPy`
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  478
Вчитување...

Сподели

Вчитување...