1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено samsung bar plus 3.1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 30 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  572
  321
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  Здр...дали некој е заинтересиран за samsung bar plus 3.1 256gb сива боја...имам можност од италија да земам повеќе парчиња...7 се сигурни...од али се 3750 ден....моја цена за усб је 2000ден
  Производот је оригинал...секако и за мене ке земам едно усб
   
  На gOJDO, Маша, gokica и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,996
  12,357
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  146
  124
  8 oктомври 2016
  И за мене ако може.

  Sent from my Redmi
   
 4. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  572
  321
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  Значи да појаснам....одам за италија на 10 август,се враќам на 25...пошто ке треба секако умапред да платам,кој је заинтересиран,нека пише инбокс,може на моја жиросметка да пушти пари...
  Усб-еата се од другар,сепак јас прво ке проверам од еден примерок функционалноста....на враќанје,за да непраќјам по карго секој посебно,може да се собереме ск,и секој да си го добије усб-ето...во нјалош случај парите ке ви бидат вратени
  Мислам се објаснив
   
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,926
  4,130
  28 oктомври 2008
  Се работи за користени или нови стикови?
   
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  572
  321
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  Нови...неодпакувани
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,147
  588
  9 Мај 2012
  Машко
  Како изгледа тоа самсунг бар ?? Дај слики па макар од интернет?


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,282
  9,010
  24 Јуни 2009
  Машко
  Пет клика се у прашање, ама пуста мрза. :D

  [​IMG]
   
  Pane-G, Draynor и на nvidia88 им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,536
  3,450
  11 Декември 2008
  Машко
 10. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  572
  321
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  Може да се затвори темава....имало повише на залиха,така да распродадени 23 парчиња
  Клуч
   
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  968
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  814
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,681
 4. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  797
 5. spiritBreaker

  Проценка SAMSUNG s8+

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  676
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...