• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung A8 2018 32GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.820
30.685
kalco.ru
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

Samsung A8 2018 32GB - 5.500 ден.

Продавам телефон samsung a8 2018 во одлична состојба, без никакви физички оштетувања.
Може да се види и проба.
Бесплатна достава во скопје или карго на моја сметка ако сте од внатрешноста.

Во маска и стакло од прв ден на купување.

Отворен за понуди кеш (без замени).

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.845
Мислења
911.527
Членови
32.578
Огласи
808
Најнов член
Vaskou
На врв Дно