Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung A8 2018 32GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.249
32.052
roka.mk
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

Samsung A8 2018 32GB - 5.500 ден.

Продавам телефон samsung a8 2018 во одлична состојба, без никакви физички оштетувања.
Може да се види и проба.
Бесплатна достава во скопје или карго на моја сметка ако сте од внатрешноста.

Во маска и стакло од прв ден на купување.

Отворен за понуди кеш (без замени).

Видете го целиот оглас...
 

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
344
427
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
А го има ли на бело?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно