1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung A70

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од geek22, 15 Септември 2019.

 1. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  103
  23 Февруари 2015
  Машко
  Prodavam skoro nov A70, kupen od neptun so garancija do 24.09.2021, bela boja, 6Gb ram, 128Gb storage, zalepeni screen protectors napred i nazad, vo sovrshena sostojba. Po datumot moze da zabelezite deka e koristen 3 nedeli.
  Pricina za podazba, golem e i tezok za rabota so mali race ;D

  cena 18500 den.

  Mozna zamena za nesto pomalo od samsung, kako s9, s10e, eventualno s8 i slicno.
   
  Последна промена: 15 Септември 2019
  На krisbt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  103
  23 Февруари 2015
  Машко
  Bump, moze i telefoni kako a50, a40 itn
   
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  951
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  801
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,663
 4. spiritBreaker

  Проценка SAMSUNG s8+

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  671
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  662
Вчитување...

Сподели

Вчитување...