1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung A70 6/128

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од IcePick, 8 oктомври 2019.

 1. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  307
  254
  19 ноември 2013
  Машко
  Се продава телефонот од насловот, неотпакуван денеска е земен од T-Mobile.
  Боја: Плава
  18.000 ден.
  Спецификации
   
  Последна промена: 8 oктомври 2019
  Alucard, DaVoRkNe и на Маша им се допаѓа ова.
 2. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  307
  254
  19 ноември 2013
  Машко
 3. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  307
  254
  19 ноември 2013
  Машко
  Се одлучија домашните да го чуваат, може клуч на темата.
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,115
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  920
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,913
 4. spiritBreaker

  Проценка SAMSUNG s8+

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  745
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  841
Вчитување...

Сподели

Вчитување...