Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung a7 2018

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.249
32.052
roka.mk
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

Samsung a7 2018 - 5.000 ден.

Користен скоро 3 години со футрола и заштитно стакло од прв ден.
На ќошот на задна страна има нешто како воздух под стаклото(се гледа на сликата) но не е скршено под стаклото е.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно