Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung A54 5G 8/256

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.331
1.366
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Samsung A54 5G 8/256 - 21.000 ден.

Телефонот е неодпакуван, неотворена кутија , некативиран.
Земен од телеком.
Сликите си кажуваат се.

Погледнете го атачментот 128182Погледнете го атачментот 128183Погледнете го атачментот 128184Погледнете го атачментот 128185

Контакт/Вибер : 075651213
Цена 21000 денари со тоа што има мал простор за пазар околу цената ако има сериозен купец.
Замени не примам никакви.

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.331
1.366
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Продаден надвор од форум за 20000 илјади денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.397
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно