Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung A53 5g (black)

Статус
Затворена за нови мислења.

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Potop додаде нов оглас:

Samsung A53 5g (black) - 18.500 ден.

Како што кажува насловот, се продава samsung A53 5g црн, нов неотпакуван, со 2 години гаранција, земен од Телеком. 6/128 gb
Цена 300 евра или 18.500.
Слики неможам да ставам за новиот сопственик да си ја отвори "пломбата" :)

Видете го целиот оглас...
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Нова цена 17.500.
Пофер од ова не знам дали има

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.354
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно