• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB

Torte Mobile

Gaining Experience
17 ноември 2015
265
224
Torte Mobile додаде нов оглас:

Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB - 15.000 ден.

Samsung A52s 5G Black full 6+6 Ram -128GB меморија

Со 20мес гаранција од телеком
Кутија се фул
Стаклена целосна од прв ден и футрола

Исто како нов стојат фолиите на рамката

15000 денарС

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.065
Членови
31.715
Огласи
214
Најнов член
Emel
На врв Дно