• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Samsung A51 4/128GB Prism Black

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,060
1,291
Скопје
Продавам 6 месеци стар Samsung A51, купен од Телеком. При првиот пад на телефонот пукнаа двете стакла, предното и она позади кај камерата.. Се останато на телефонот е функционално, и при употреба минимално се приметуваат пукнатините.
Во прилог слики:
Samsung A51.jpg Samsung A51 2.jpg
Samsung A51 4.jpg Samsung A51 3.jpg

6000 денари.
Мислењето е автоматски споено:

резервиран.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,716
Мислења
849,271
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно