Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung 980 nvme 500GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
559
1.332
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Samsung 980 nvme 500GB - 2.500 ден.

Продавам Samsung 980 SSD користено колку pcie lanes да ми зема и нанего се запишани окoлу 800GB.
Земено е од Нексио со преостаната гаранција до 2 месец 2024 година.

Цена: 2500 денари
Погледнете го атачментот 125554Погледнете го атачментот 125555

Видете го целиот оглас...
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.554
5.445
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Ако се откажит @petkotrajko пакувај го за мене.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.421
1.525
Ако се откажит @petkotrajko пакувај го за мене.
Абе, уште се немам отказано.
Ако ти врши работа ова види:
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.554
5.445
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Абе затоа кажав, АКО се откажеш, а ако не се откажеш со здравје да си го користиш.

PM991 не ми брка работа.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.421
1.525
Купено е (доставено до мене по карго),
можи да се затвори огласов. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно