1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Samsung 970 EVO M.2 250GB x2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tupacan, 31 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,508
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Се продаваат 2 нови SSD-а, M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB. Гаранција локална 2 години.

  Цена за едно: 4500 мкд.
  Цена за две: 8000 мкд.

  91521077_509849333027030_6303321341076439040_n.jpg
   
  На Nikola100, Rikimaru, JunkieMKD и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,508
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Цена за едно: 4300 мкд.
  Цена за две: останува иста, 8000 мкд.
   
 3. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,508
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Продадени двете комплет. Со здравје да го служат членот!

  Клуч.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,927
 2. dzunko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  837
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  571
 4. dzunko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  819
 5. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  850
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...