Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung 970 Evo 500GB М.2 SSD

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.271
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Samsung 970 Evo 500GB М.2 SSD - 1.700 ден.

Продавам SSD 970 Evo 500GB користено исклучиво за игри BF3,4,5 со запишани 837 GB.
Купено е од Сетек пред 2 години негде а тоа значи дека гаранцијата му е истечена.
Се подновив со ново затоа ова оди на продажба.

Ново 970 ево плус кошта 2500 денари така да ова оди на продажба за 1700 денари.

Праќам по карго преку карго ехпрес на ваш трошок кој изнесува од 90-150 денари.

Бујрум!

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно