1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung 960 Pro M.2 NVME 512GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 25 Јануари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам SSD Samsung 960 Pro M.2 NVME 512GB, купено пред 2 месеци, под гаранција 2 години без 2 месеци. Се продава во оригиналната кутија со сите додатоци.

  Цена, фиксно: 19500 денари

  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 25 Јануари 2018
  olikomerc, DennyMK, dangthe и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. STEALTH
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  907
 2. tomi

  Проценка Samsung 850 Pro 512GB

  tomi, 8 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,364
 3. undergrounde
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,356
 4. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,858
Вчитување...

Сподели

Вчитување...