1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Samsung 850 Pro 512GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 8 Јули 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,068
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Ново неотпакувано, гаранција нема, во завниснот од проценките ке одлучам дали ке го дадам
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  10К отприлика дека е без гаранција
   
 3. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,377
  1,195
  9 Јули 2013
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 5. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,536
  12,785
  2 Август 2012
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,068
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Иако ми беа понудени реални цени, фала ви на сите и се извинувам на тие што ги одбив во пп, дискот се трга од продажба, решив да го чувам за себе.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,068
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Се враќа на продажба

  111.JPG

  Цена: 9000 Мкд
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,068
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 9. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,068
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
Слични теми
 1. undergrounde
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,354
 2. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,857
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  653
 4. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,355
Вчитување...

Сподели

Вчитување...