1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Samsung 850 PRO 256GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 13 Август 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
  Насловот, само отпакувано кутивчето, никогаш некористено, без гаранција.

  Бујрум.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,691
  14,305
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 4. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 5. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 6. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
  4.500 ^
   
  toplel, borcep и на gOJDO им се допаѓа ова.
 7. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 8. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 9. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 10. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 11. artweb

  artweb
  On your way to fame

  1,336
  639
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Користено или некористено?
   
  Jovan2389, martin17, Zeddomazed и на уште 1 им се допаѓа ова.
 12. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 13. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 14. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
  4.000 ^ последна, чао.
   
  borcep, dangthe и на gOJDO им се допаѓа ова.
 15. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 16. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 17. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
 18. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
  Nobody? Neka stoi ushte 24h, potoa se trga od prodazhba. Neka stoi doma.

  PS: Sorry za fontot.
   
 19. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,928
  8 Мај 2007
  Машко
  Би го купил од што не е фер во фиока да седи ваков диск.
  А ја се изначекав за понуди, па само што купив ссд, одма се јавивте со 20 огласи.
  Дур мислам дека и не се продава туку има заговор на форумов, само криво да ми биде :(
   
  На Martinovski и omegaRED им се допаѓа ова.
 20. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  253
  4 oктомври 2011
  Prodadeno, mozhe kluch.
   
  На JasSum и borcep им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Fiasco
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  922
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,735
 3. Goran27
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  376
 4. Fredy

  Проценка Samsung 850 pro 256gb

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  619
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...