1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Samsung 850 pro 256gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Fredy, 10 Јануари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  891
  2,233
  12 oктомври 2014
  Машко
  Молам за проценка на ссд-то од насловот.Ако одговараат проценките ќе иде на продажба.Ссд-то е во перфектна состојба,без никакви мани.Има 12 тб запишани до сега,количина на податоци што е смешна во однос на животниот капацитет на овој модел на ссд.
  Го продавам бидејќи ќе земам 960 про.
  Доаѓа комплет со кутија и сите додатоци.Гаранцијата е најверојатно загубена и ќе оди како без.
  Фала однапред

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  На Speedster и Molec им се допаѓа ова.
 2. blackelf

  blackelf
  On your way to fame

  599
  501
  14 Декември 2013
  Машко
  5.5-6k
   
  На Fredy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,656
  9,343
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Комедии

  @Fredy гаранција?
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  891
  2,233
  12 oктомври 2014
  Машко
  Без гаранција е проценкава и најверојатната продажба.Пишав во првиот пост бро

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,656
  9,343
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Немој ти мене фала од напред да не ти дадам „нема на што“ од позади ;)
  Моја проценка: 7000, колку ново EVO
   
  На Speedster и Fredy им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,691
  14,305
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  6к, т.е 30% пониско од хганц ново со гаранција
   
  На Oktar и Fredy им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,735
 2. Goran27
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  376
Вчитување...

Сподели

Вчитување...