1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung 850 EVO 250GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 11 Јули 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,460
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Многу малку користено, купено од Шведска, гаранција во МК нема, комплетно исправно. Ќе проверам вечер колку има испишано и ќе постирам.

  Цена, фиксно 3500 денари.
  075 437-061, Кирил
   
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,460
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  резервација
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,352
  5 Септември 2009
  ако се откаже call/pm
   
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,972
 2. mihovkris
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,066
 3. dzunko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  851
Вчитување...

Сподели

Вчитување...