• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SAMSUNG 1TB SSD 980 Pro M.2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
195
247
Се продават 2 комада SAMSUNG 1TB SSD 980 Pro M.2 .

Нови , неотпакувани .

2 Години Гаранција

Цена : 12000 Денари Парче.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,281
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно