• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сакам да изнајмам PS2

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
10 мај 2007
33
4
Разбрав дека некој низ градов изнајмува PS2 конзоли, онака за по дома да си ја играш и дека тарифата била за 3 дена - 500 денари.

Ми треба итно таков чоек или број од таков чоек или број од некој што знае таков чоек (рекурзија), за да изнајмам на недела дена, како роденденски поклон. Итна е работава, оти роденденот е утре.

Сите информации кои ќе доведат до успешно пронаоѓање ќе бидат многу ценети.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,791
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно