• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сајтот на СТБ паднат?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Vo momentot probuvam da se zakacam na www.stb.com.mk da izvrsam placanje, no sajtot ne se otvara, nema ni ping ni tracert. Dali e ova samo kaj mene ili i nekoj drug ima takov problem?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
i kaj mene sega otvara, no fakt e deka bese nekoe vreme down, a nema nikakvo izvestuvanje, sto mislam deka e krajno neprofesionalno za edna banka.
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
А кој воопшто кај нас работи професионално?:)
Имам видено сајтови на некои наши фирми каде ако текстот е на англиски е сајтот е воред, а ако е на македонски сајтот цел се поместува, текстот забегува од страните и е крајно не прегледно, а камо ли прфесионално.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,861
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно