• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Saatot na Forumov

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,078
27,209
kalco.ru
Primetiv nesto mnogu cudno...neznam mozda taka treba ali mislam deka saatot na forumov e napred.
Na primer sega e 23:11 a tuka pisuva deka mnogu poveke
Taka treba ili?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,078
27,209
kalco.ru
e kaj mene go ima ova:

Сите истакнати времиња се во зона GMT +3. Часот во овој момент е 00:15.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,089
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно