Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
914
1.178
Скопје
Psycore додаде нов оглас:

S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black - Проценка

Барам проценка на телефон: S22 Ultra 12GB/256GB Phantom Black.
Телеком Гаранција до 10.2024
Еуролинк Осигурување до 10.2023
Козметичка состојба 9.5/10. Има micro-scratch oд 3mm на екран, видлив само ако го бараш на сонце.

SM-S908BZKDEUB.webp

Видете го целиот оглас...
 

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
914
1.178
Скопје
Ми се сменија планови, се повлекува од продажба. Орентациона цена ако му треба на некој би требало да е помеѓу 30000 и 35000.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.620
Мислења
945.959
Членови
34.105
Огласи
1.988
Најнов член
tellmewhy
На врв Дно