• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

S21 ULTRA

 • Ја почнал/а темата BESKO
 • Време на почнување
 • Ја почнал/а темата
 • #1

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
193
252
Се продава нов Неотпакуван SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Земен од T-Mobile

Боја : Црн

Цена : 50,000 Денари
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
193
252
Цената е фиксна .

Не ми нудите смешни суми во пораки.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно