• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

S.N.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ајде да сумираме :)

Приватни пораки испратени од S.N.
moze da znam kako se dobiva pogolem rejting od toa n00b. so otvoranje temi davanje mislenja ili sto?
Овде[/URL] го напиша следново:
Ako ne trazes ne ti davat. Potrazes i sto dadat za dva dena ti zemat. Pises na privatno pravat se naudreni. Mora na forum da objaves. Ama ke videte ke pocnat na placat. Sto forum ke bese ovoj. Dajte objasnenie kaj otide mailot i user title-ot.
:ha:

Откако ти одговорив на првата порака како можеш да го смениш корисничкиот наслов, почна со постирање на бесмислени постови.
На пример:
На темата за Yahoo Messenger и MSN Messenger:
http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=399
Podobro site preminete na skajp zaso e Najdobar
http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=273
Globalno zatopluvanje! > Legas na plaza na umereno vreme i ti priogjaat nekolku hot'n'sexy chicks. Ti se palis i ete ti zatopluvanje. A okolu tebe se palat i drugarite i ete ti globalno zatopluvanje

...

http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=265

abe sto se macite otvoriv tema kako da igrate vo mreza bez server. DotaOnline ako imate nesto nejasno prasajte tamu
seedno fintata e da igrat vo mreza.
pa normalno online (LAN)> ima uptstvo
dobro be ne me uci znam sto e lan ke otvoram tema vo borecki klub da se presmetame.
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5728#post5728

Во следниве постови имаш напишано 2 збора највеке само за да го зголемиш бројот на постови, во 90% од случаите имаш напишано zdr:

http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5469#post5469
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5468#post5468
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5467#post5467
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5466#post5466
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5465#post5465
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5464#post5464
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5463#post5463
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5462#post5462
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5461#post5461
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5460#post5460
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5470#post5470
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5471#post5471
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5472#post5472
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5473#post5473
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5474#post5474
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5475#post5475
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5476#post5476
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5477#post5477
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5478#post5478
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5479#post5479
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5480#post5480
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5481#post5481
http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=5482#post5482


--

Човек овде има проблем со глувчето на линукс, а еве го твојот одговор:
Да не го правам постов преобемен,
Сите мислења на S.N. - http://it.com.mk/forum/search.php?searchid=7233
Сите теми започнати од S.N. - http://it.com.mk/forum/search.php?searchid=7235


И покрај ваквата толеранција, ти најде да се побуниш заради тоа што ти се смени корисничкиот наслов поради update на форумот??? Дури и направи ваква анкета?

Кога би се прашувал јас, имам многу супер идеја за кориснички наслов кој би ти прилегал добро. Banned - ми делува одлично
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,066
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно