• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Ryzen so Vega ili Intel so integrirana za light gaming

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
736
547
Ponudete vo poraka.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно