1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено ryzen konfiguracija

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од rippermkd, 7 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  mi treba procenka ako moze oddelno po delovi, pa ke razmislam dali ke odi cela ili na delovi
  ryzen 2700 kupen od @gOJDO bi trebalo da ima garancija, ja nemam licno
  deepcool gammax GTE
  4x4gb team elite [email protected] [email protected] site 4x4 rabotat na 2666mhz bez promena na voltaza (1.2v) i latencii (cl15) za 2 plocki imam garancija, za drugite 2 ne mozam da ja najdam
  asus crosshair VII ima garancija (treba da proveram do koga)
  asus strix rx5700 kupena od setek na 26.12.2019
  corsair cx750 80+ bronze
  samsung 970 EVO m.2 NVME 500gb
  WD-4TB (moze i da ne odi na prodazba)
  originalen win 10 (ako moze da go preflam na drug PC, ne bi go dal
   
  Gaston, Rikimaru и на gOJDO им се допаѓа ова.
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  @gOJDO daj nekoja procenka, spijat drugive :)
   
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 4. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  ryzen 2700 rezerviran, posto ne davate procenki, molam admin za promena od procenka vo prodazba
  4x4gb team elite [email protected] [email protected] site 4x4 rabotat na 2666mhz bez promena na voltaza (1.2v) i latencii (cl15) za 2 plocki imam garancija, za drugite 2 ne mozam da ja najdam -4000mkd site 4
  asus crosshair VII ima garancija (treba da proveram do koga) 11000mkd
  asus strix rx5700 kupena od setek na 26.12.2019 26000mkd
  corsair cx750 80+ bronze 3000mkd
  procesor ryzen 5 1400 3000mkd
  ponudi PP
   
 5. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  bump!
   
 6. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
Слични теми
 1. MoDmkd
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,883
 2. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  11,231
 3. rippermkd

  Продадено Konfiguracija

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,119
 4. Uber-

  Продадено Konfiguracija Ryzen

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,156
 5. rippermkd

  Продадено ryzen konfiguracija

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  984
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...