1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ryzen gen3

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Мино Андревски, 8 Јули 2019.

 1. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,236
  513
  3 Април 2008
  кај нас има плочи со hdmi И display port за 3400G ?
   
 2. Mr.47

  Mr.47
  Intern

  19
  6
  13 Февруари 2018
  Машко
  Anhoch

  R5 3600 -1365 ден vs Neksio*
  R5 3600X -1600 ден vs Neksio*​

  *доколку нема промена во нивните цени.
   
  Мино Андревски, farkizz, esquimaux и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,060
  649
  28 ноември 2015
  Машко
  Подобри цени од нексио
   
 4. Мино Андревски

  Мино Андревски
  Intern

  12
  35
  23 Јуни 2017
  Машко
  Да да, моментално Анхоч има подобри цени од Нексио ама од друга страна добија на залиха месец и пол покасно од Нексио. Плус само во Нексио се уште има 3900Х
   
Слични теми
 1. MoDmkd
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,704
 2. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,584
 3. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,123
 4. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  733
 5. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  258
Вчитување...

Сподели

Вчитување...