Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ryzen 5 3600

Статус
Затворена за нови мислења.

toshex

the fool
18 септември 2013
6.381
7.960
Мелмак
toshex додаде нов оглас:

Ryzen 5 3600 - 6.000 ден.

Се продава AMD Ryzen 5 3600 BOX со гаранција во Нексио до 18.03.2023.

Се продава поради upgrade на 5900X. Процесорот доаѓа исчистен од термална паста, спакуван во оригиналната кутија со оригиналниот Wraith Stealth кулер. Нема никакви оштетувања и е користен (и.е. тестирано исправен) до моментот кога е изваден од плочата и директно спакуван во заштитната пластика од оригиналното пакување.

Слики:
Погледнете го атачментот 119203[ATTACH type="full"...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно