• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Ryzen 5 3600

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Vlad944

On your way to fame
3 март 2015
415
961
Битола
Продавам процесор Ryzen 5 3600 со гаранција од Сетек со важност до 19.10.2022.
Процесорот е ладен со Arctic freezer duo кој досега не кренал над 61 степен,не е клокан,оштетен и тн.
Доаѓа со оригиналната паковка без сток кулер.
Цена:10 000 денари.
** Праќам по карго на ваш трошок **
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,908
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно