Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ryzen 3900X X570 PRO Storm Scout 2 Case

Статус
Затворена за нови мислења.

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Mobo: ASUS PRIME X570-PRO - преостаната гаранција 2+ години 11.000
CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000
Case: Cooler Master Case Storm Scout 2 - Black with window - преостаната гаранција 4+ години 4.000
SSD/NVMe: KINGSTON SA400M8240G - преостаната гаранција 1+ годинa 1.400

Сите елементи се екстремно зачувани - како нови. Може и на делови и со други комбинации, договор во порака.
Процесорот и плочата не се делат.

Се комплет за 34.000 денари
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Останати уште:

CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000
Case: Cooler Master Case Storm Scout 2 - Black with window (кулерите на кукиштето се минимално користени 1-2 недели, потоа се исклучени) - преостаната гаранција 4+ години 4.000
SSD/NVMe: KINGSTON SA400M8240G - преостаната гаранција 1+ годинa 1.400
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Останати уште:

CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000
SSD/NVMe: KINGSTON SA400M8240G - преостаната гаранција 1+ годинa 1.400
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Останати уште:

CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000
SSD/NVMe: KINGSTON SA400M8240G - преостаната гаранција 1+ годинa 1.400
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.371
Членови
34.503
Огласи
2.307
Најнов член
raimraim.
На врв Дно