1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ryzen 3 2200G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 17 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам процесор AMD Ryzen 3 2200G со интегрирана графика AMD Vega 8 заедно со фабричкиот кулер. Користен е околу 15 месеци во канцелариски услови, никогаш не е оверклокуван.

  Цена, фиксно: 4000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На GGTT1, shifty, gremlin и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  3800
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,259
 2. highflyer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  318
 3. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  458
 4. shifty

  Продадено AMD R5 3600 & R3 2200G

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,229
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  419
Вчитување...

Сподели

Вчитување...