1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Ryzen 3 1200

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 1 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Купен од Анхоч пред година и нешто. Истечена му е гаранцијата пред брзо. Оди бокс пакување, со кулер.
  Цена : 2,200 денари.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Резервација до Сабота.
   
Слични теми
 1. Boldozer

  Проценка Ryzen 1200

  Одговори:
  0
  Прегледи:
  363
 2. Ivan222
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,402
 3. gOJDO

  Продадено CPU Ryzen 3 1200

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  957
 4. crash

  Продадено AMD Ryzen 3 1200

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  945
 5. freeman
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  319
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...