Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Ryzen 2700X

Статус
Затворена за нови мислења.

OrionZ

Gaining Experience
23 јануари 2015
79
94
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.273
Мислења
977.690
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно